ARUBA IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
Fotocom
Το Καλάθι Μου

ARUBA IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR

ARUBA IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
ARUBA IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
  • Βάρος:

    0
  • Περιγραφή προϊόντος:

    ARUBA IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
  • Κατασκευαστής:

    HPE
  • Μοντέλο:

    R9D18A
  • Σειρά προϊόντων:

    HPE
  • Τύπος:

    SFP MODULE
  • Ταχύτητα δεδομένων:

    10Gbps
  • Συχνότητα:

  • Πρωτόκολλα διασύνδεσης:

    10GBase-SR
  • Τύπος επικοινωνίας:

    Multi-mode
  • Θύρες:

    1 x 10GBase-SR Network
  • Μήκος κυμάτων:

    850nm
  • Επιπλέον χαρακτηριστικά:

    Multi-mode Fiber Optic up to 300 meters
  • Διαστάσεις:

    1.3 x 1.5 x 5.6 cm
  • Διαθεσιμότητα: 4 - 10 ημέρες
  • Κωδικός Προϊόντος: WN-R9D18A
  • MPN: R9D18A
107,92€
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies.